Saturday, October 23, 2021

Superliga e Kosovës vazhdon sot me tre ndeshje të zjarrta

Must read

Sot vazhdon xhiroja e 5’të e Superligës së Kosovës.

Do të zhvillohen 3 ndeshje për ditën e sotme që do fillojnë dy nga ora 16:00, dhe një nga ora 15:00.

Dukagjini e pret Prishtinën me fillim nga ora 15:00.

Drenica luan në shtëpi ndaj Dritës, kurse Gjilani e pret skuadrën e sapo inkuadruar KF Ulpiana me fillim nga ora 16:00.

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article