Saturday, October 23, 2021

“Pa i marrë 10 mijë euro nuk shkoj në dasma”, Dani sqaron çdogjë

Must read

Ditë më parë nëpër media është raportuar për një deklaratë të këngëtarit kosovar, Ramadan Krasniqit, i cili gjoja kishte thënë se nuk këndon në dasma pa i marrë 10 mijë euro.

Menjëherë pas kësaj, ka reaguar Dani, përmes një postimi, shkruan Indeksonline.

Ai e ka mohuar këtë gjë, ku edhe i ka ftuar organet e drejtësisë të merren me njerëz që botojnë artikuj të tillë.

Postimi i plotë i Danit:

Me keqardhje për publikun dhe fansat! Nuk e njohë këtë Portal! Nuk kam dhënë askund një intervistë tëtillë e as të përafërt! Cka është MJAFT është MJAFT! Ftojë publikisht Policinë dhe Hetuesinë të merren me këtë Media dhe këso njerëzish.

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article