Friday, January 21, 2022

Man City të gatshëm të shesin Sanen

Must read

Manchester City janë të gatshëm të shesin Leroy Sanen këtë verë, nëse nuk arrihet një marrëveshje për kontratën e re.

Bayern Munich janë ende të interesuar për anësorin gjerman, raporton Evening Standard.

Sane po hyn në vitin e fundit të kontratës me Manchester Cityn, dhe kampionët e Permierligës këtë verë mund të jenë të detyruar të shesin atë, për t’i ikur një largimi falas në vitin 2021.

Një ofertë prej 40 milionë euro e Bayern Munich, do të binte Manchcester Cityn për të hequr dorë nga ylli i tyre.

Sane te Manchester City është transferuar në vitin 2016 nga gjermanët e Schalke.

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article