Friday, January 21, 2022

Formacionet zyrtare: Dortmund – Schalke

Must read

Rikthimi i Bundesligës vjen me derbin e madh të Ruhrit, ku Borussia Dortmund në ‘Signal Iduna Park’ takohet me Schalken.

Ndeshja mes Dortmundit dhe Schalkes luhet prej orës 15:30 pa praninë e tifozëve.

Formacionet zyrtare:

Dortmund:

Schalke:

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article