Friday, January 21, 2022
- Advertisement -spot_img

CATEGORY

Uncategorized

Ndal, mos i prit flokët! Rikthehet modeli që nuk ikën kurrë nga moda

Të gjitha ne, të paktën një herë të vetme në jetën tonë, i jemi nënshtruar tundimit për të prerë balluket. I kemi prerë vetë,...

Sa kohë pas abortit, gratë mund të filloni sërish intimitetin?

Nëse keni pasur një abort, mjeku juaj ka të ngjarë t’ju këshillojë që të prisni një periudhë të shkurtër kohe përpara se të bëni...

Rregullat e modës që nuk duhet të ndiqni kurrë

Veshjet tona janë më të pa kufizuara se kurrë më parë. Trendet e modës është kënaqësi t’i ndjekësh, dhe ato na ndihmojnë të marrim...

Këmishat më të bukura xhins për të gjitha moshat

Harroni të gjitha “rregullat” mbi këmishat xhins dhe përqafoni praktiken, guxoni të kombinoni ngjyra të ndryshme, por mbani në mend se xhinsi i dyfishtë...

E dini se çfarë ndodh me beben kur nëna qan?

Gratë në përgjithësi janë natyra të ndjeshme, dhe qajnë me lehtë se burrat. Por një grua shtatzënë është akoma më e ndjeshme, dhe mund...

Prite verën me trup të pastër dhe të bukur, depilim i komplet trupit me 5 seanca në Face & Body Care

Vera po vjen dhe në fitnes e diet të gjithë janë përqendruar para temperaturave të larta, për të krijuar trup sa më të bukur. Por,...

Nuk janë akne! Ja përse shkaktohen puçrrat e bardha në lëkurë

Ju janë shfaqur disa njolla të bardha ose si të verdha poshtë syve, në hundë ose faqe. Këto njolla, si puçrra, quhen milia –...

Këto ishin 10 lëvizjet më të mira të Kobe Bryant

Basketbollisti i njohur amerikan, Kobe Bryant ka vdekur pas një përplasje me helikopter. Sipas TMZ, ylli i NBA po udhëtonte me tre persona tjerë me...

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Latest news

- Advertisement -spot_img