Saturday, October 23, 2021
- Advertisement -spot_img

CATEGORY

ROZË

Publikohen pamjet e arrestimit të burrit të Angela Martinit

Dragos Savulescu, bashkëshorti i Angela Martinit, ra në prangat e policisë në muajin gusht pas një kohe të gjatë në arratisje. Ai u arrestua...

“Pa i marrë 10 mijë euro nuk shkoj në dasma”, Dani sqaron çdogjë

Ditë më parë nëpër media është raportuar për një deklaratë të këngëtarit kosovar, Ramadan Krasniqit, i cili gjoja kishte thënë se nuk këndon në...

Dua Lipa dhe Ava Max në listë me 10 artistët më të dëgjuara në botë

Artistet shqiptare me famë botërore kanë arritur që shpesh herë të thyejnë rekorde muzikore, duke lënë nën hije edhe shumë emra të njohur në...

Një nga femrat më të bukura në botë shtrohet në spital me COVID-19

Ish Miss Bota, Aishwarya Rai Bachchan, e quajtur shpesh “një nga gratë më të bukura në botë” është shtruar në spital në Indi, e...

“Metallica” i ka lansuar dy këngë nga albumi dhe filmi i ardhshëm koncertal “S&M2” (VIDEO)

Grupi i njohur i muzikës, “Metallica”, e ka konfirmuar lajmin se do të lansojnë muzikë të re gjatë ditës së sotme, si pjesë e...

I dashuri turk bën tatuazh në këtë pjesë të trupit emrin e Genta Ismajlit

Biznesmeni turk gdhendi në trup emrin e Gentës. Këngëtarja Genta Ismajli po e shijon romancën me biznesmenin turk, Huseyin Usta. Dyshja publikojnë vazhdimisht fotografi pranë njëri-tjetrit,...

Çmimi i lartë i fustanit që Dafina e veshi në paraqitjen e fundit

Dafina Zeqiri shpenzon shumë për dukjen. Dafina Zeqiri vazhdon të marrë vëmendje me paraqitjet atraktive, teksa shpenzon shumë për veshje. Së fundi, ajo ishte e ftuar...

Bashkëshortja e Will Smithit, ia thotë në sy aktorit që e ka tradhtuar me shokun e djalit të tyre

Jada Pinkett Smith dhe Will Smith kurrë nuk menduan se do të ribashkoheshin. Por çifti u mblodhën për një edicion special të së premtes në...

Sa para mund të humbin këngëtarët kosovarë këtë verë?

Në mesin e sektorëve të prekur rëndë nga pandemia COVID-19 është ai i artistëve. Të ardhurat e gjeneruara nga koncertet, mbrëmjet e tjera muzikore e...

Pas shtatë viteve bashkë Kelly Clarkson ndahet nga bashkëshorti

Kelly Clarkson pas shtatë vitesh martesë me Brandon Blackstock i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Sipas TMZ, këngëtarja 38-vjeçare aplikoi për divorc në Los...

Latest news

- Advertisement -spot_img