Saturday, October 23, 2021
- Advertisement -spot_img

CATEGORY

OPINIONE

Pse Amerika duhet ta udhëheq sërish botën

Shkruan: Joe Biden Besueshmëria dhe ndikimi i SHBA-së në botë, është zbehur qëkur presidenti Barak Obama dhe unë u larguam nga detyra më 20 janar...

Latest news

- Advertisement -spot_img