Saturday, October 23, 2021
- Advertisement -spot_img

CATEGORY

KURIOZITETE

U grabit 5 vite më parë, jepet shpërblim 100 mijë dollarë për gjetjen e tualetit të artë

Asnjë gjurmë nga “tualeti i artë”, vepra prej 5 milion dollarësh që u grabit nga ambientet e muzeut “Blenim Palas” në Britaninë e Madhe...

“Edhe dy javë”, qytetari bën tatuazh premtimin e fillimit të pandemisë

Një qytetar e ka bërë tatuazh premtimin e njohur që ishte bërë në fillim të pandemisë. Shpesh gjatë fillimit të pandemisë, ishte dëgjuar premtimi i...

Një adoleshente mbetet në luhatësen e fëmijëve për një video në TikTok

Zjarrfikësit i vijnë në ndihmë pasi mbetet në luhatësen e fëmijëve. Layani Maclean, 14- vjeçare kishte mbetur për 90 minuta derisa zjarrfikësit i erdhën në...

Ky biznesmen mban maskën e arit, për t’u mbrojtur nga Covid-19

Një biznesmen nga India ka habitur të gjithë pasi pagoi 5,000 dollarë për një maskë prej ari të pastër. Ai është i bindur se...

Kosovarët e bëjnë edhe këtë: Banorët e një fshati në Suharekë xhirojnë bollën teksa pi duhan (VIDEO)

Kosovarët e bëjnë edhe këtë: Banorët e një fshati në Suharekë xhirojnë bollën teksa pi duhan Banorët e fshatit Dolloc në Suharekë kanë kapur një...

Babai ia plotëson ëndrrën djalit të tij, e “shndërron” në një Spider-Man

Një baba ia plotësoi ëndrrën djalit të tij të ri duke e kthyer atë në Spider-Man me ndihmën e një kostumi dhe disa aftësive...

Ky njeri ka ecur deri në 20 kilometra në ditë – duke punuar në zyrën e tij (VIDEO)

Yves Hanoulle ka qenë duke punuar nga shtëpia në të gjithë kohën gjatë bllokimit, si pasojë e coronavirusit në Belgjikë. Megjithatë, sipas mediave të huaja,...

Sfida më e re virale, prindërit testojnë forcën e vullnetit të fëmijëve (VIDEO)

Sfida më e fundit që është bërë virale në rrjete sociale është testimi i forcës së vullnetit të fëmijëve duke i vendosur një ëmbëlsirë...

Kjo është gruaja më e shëndoshë në botë, ja sa peshon ajo

Obeziteti është ndër sëmundjet më të shpeshta sot në botë. Qindra-miliona njerëz vuajnë nga obeziteti dhe nga sëmundje të ndryshme të vijnë si shkak i...

Çfarë ndodh kur shihni ëndërr me të vdekur?

Nëse ëndërrohet se po bisedon me të vdekurin, fjalët e të vdekurit, qofshin ato të mira ose të këqija, do të ju bëjnë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img