Wednesday, December 1, 2021
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Nate Nate.info

5 POSTS
0 COMMENTS

“VW” me një falenderim special për punëtorët shëndetsor (video)

"Ndjenjë e veçantë për ne, mirënjohje për vendosmërinë e atyre, që bëjnë punë të mëdha për kujdesin tonë shëndetësor për çdo ditë të vetme....

Nastya Nass sjellë twerkun nga karantina (video)

Valltarja e njohur e Youtube-s Nastya Nass, pa publikuara para pak ditëve, këtë video të cilën ajo e ka quajtur sfidë nga karantina. https://youtu.be/3tv18KaCDQM

Charlee Fraser pozon për “VOGUE” Meksikë

Modelja australiane Charlee Fraser (24 vjeç) ka pozuar për ballinen e revistës VOGUE, edicioni për Meksikë. Charlee ka bashkëpunuar me fotografen Yulia Gorbachenko për këtë...

Khloe Kardashian po e “shijon jetën” në izolim së bashku me ish të dashurin Tristan Thompson

  Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë vetë-izoluar së bashku me vajzën e tyre True. Për yllin e "Keeping up with the Kardashians" thuhet se ajo...

VOA: Londra si “shkretëtirë”, njerëzit izolohen në shtëpi

Londra u shfaq kryesisht e shkretë të shtunën, ndërsa vendi ka hyrë në fundjavën e parë të izolimit në një përpjekje për të frenuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img