Wednesday, December 1, 2021
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Monthly Archives: January, 2020

Aksident i rëndë në Mitrovicë: Katër persona të lënduar

Katër persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Mitrovicë, mbrëmjen e së premtes. Rreth orës 20:00, dy vetura...

Britania largohet zyrtarisht nga Bashkimi Evropian

Britania nuk është më pjesë e Bashkimit Evropian. Ky vend i ka dhënë fund anëtarësisë 47-vjeçare në bllokun evropian, duke e lënë atë me 27...

Prishtinë, tentoi t’i ikte qenëve, goditet nga një veturë

Një veturë ka goditur një këmbësor në rrugën C. Sipas dëshmitarëve të rastit, ngjarja ka ndodhur për shkak se një i moshuar duke tentuar t’i...

Ciara shtatzanë për herë të tretë

Ciara dhe Russell Wilson do të bëhen sërish prindër! Këngëtarja është në pritje të ëmbël me bebin numër 3. 34-vjeçarja është nënë e dy fëmijëve,...

Çokollatë e zezë për fytyrën tuaj!

Një çokollatë e zezë e cilësisë së mirë nuk është vetëm mike e zemrës dhe humorit të mirë. Plot shkëlqim, hidratuese dhe e pasur...

Napoli nuk i ndahet shqiptarëve, transferon në ekip sulmuesin e talentuar kuqezi

Pas Amir Rahmanit, Napoli ka marrë një futbollist tjetër shqiptar në ekip. Sipas mediave italiane të kaltrit kanë transferuar sulmuesin e talentuar shqiptar, Kleis...

Emocionuese, kjo është pamja në Staples Center, në ndeshjen e parë pas vdekjes së Bryant

Los Angeles Lakers do të luaj sonte në Stapless Center për ndeshjen e tyre të parë që nga vdekja e Kobe Bryant. Lakers do të...

Menaxheri i njohur tregon ku do të përfundojë Baftiu

Futbolli i Kosovës mund të mos jetë shumë cilësor dhe joshës për t’u ndjekur, megjithatë ai mundet me qenë njëri nga vatrat e talenteve...

LAJM I FUNDIT: FC Drenica prezanton mbrojtësin e Llapit në prag të mbylljes së afatit kalimtar

FC Drenica ka ‘goditur’ sërish. Këtë herë klubi nga Skenderaj ka zyrtarizuar një qendërmbrojtës, i cili vjen nga skuadra e Llapit . Fjala është për mbrojtësin...

SPECIALE: Përfundon afati kalimtar i janarit në Kosovë, ja të gjitha lëvizjet e klubeve të Superligës

Ka përfunduar para pak çastesh afati kalimtar i janarit për transferimin e futbollistëve në Kosovë, i cili ishte hapur që nga data 1 janar. Klubi...

Latest news

- Advertisement -spot_img